Twój Biznes - Nasze Kompetencje IT

Banner image

Konteneryzacja


Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesny zespół IT, który nie wdrożył lub nie rozważa wdrożenia rozwiązań do zarządzania zasobami, procesami oraz automatyzacji.

Nasza firma projektuje, dostarcza, wdraża, pomaga w administracji oraz utrzymaniu środowisk kontenerowych oferowanych przez firmy Red Hat i HPE.

Red Hat OpenShift to rozwiązanie umożliwiające budowanie i uruchamianie aplikacji w oparciu o kontenery Docker.

Jest dostępne jako hostowana usługa OpenShift Online/Dedicated oraz instalowana lokalnie wersja OpenShift Enterprise. Oferuje proste w użyciu i elastyczne środowisko dla programistów do budowania obrazów kontenerów Docker oraz platformę do uruchamiania aplikacji w zintegrowanym środowisku orkiestracji kontenerów Linux opartym na projekcie Kubernetes.

Platforma OpenShift umożliwia szybkie tworzenie i uruchamianie aplikacji oraz lepszą utylizację zasobów i izolację aplikacji bez konieczności używania warstwy wirtualizacji.

HPE Ezmeral to modułowa platforma do przechowywania, analityki danych, tworzenia i wdrażania AI oraz powoływania i zarządzania środowiskami kontenerowymi. Za każde z tych zadań odpowiada mogący pracować niezależnie moduł, a co za tym idzie, klient jest w stanie dopasować konfigurację swojego Ezmerala do potrzeb własnego biznesu:

  • HPE Ezmeral Runtime to moduł odpowiadający za zarządzanie i powoływanie środowisk kontenerowych.
  • HPE Ezmeral Data Fabric posiada bogate możliwości składowania i analityki danych, może jednocześnie składować dane plikowe i obiektowe, udostępniając zasoby za pośrednictwem S3, NFS, POSIX, CSI, stanowiąc idealne rozszerzenie platformy kontenerowej HPE Ezmeral Runtime.
  • HPE Ezmeral Machine Learning Ops, to rozszerzenie Ezmeral Runtime o możliwość tworzenia, wdrażania na produkcję oraz zarządzania modelami sztucznej inteligencji na każdym etapie, od przygotowania danych, aż po monitorowanie.