Twój Biznes - Nasze Kompetencje IT

Banner image

Zespół


UpWare Sp. z o.o. funkcjonująca na rynku IT od 2014 r. to doświadczony zespół złożony z wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, ekspertów wyznających wspólne wartości.

Kierujemy się maksymą, iż nie ma idealnego człowieka, za to można stworzyć zespół ludzi uzupełniających się nawzajem, który będzie w stanie sprostać wymagającym i złożonym projektom na każdym etapie realizacji. Nasi eksperci uczestniczyli w wielu projektach informatycznych z różnych dziedzin – analizy, projektowania i budowy centrów przetwarzania danych, systemów bezpieczeństwa, integracji infrastruktury, narzędzi informatycznych i aplikacji. Zdobywaliśmy przy tym systematycznie i sukcesywnie praktyczną wiedzę i doświadczenie.

Osoby pełniące funkcje zarządzające w UpWare Sp. z o.o. związane są z branżą IT od połowy lat 90.

Naszym wyróżnikiem jest wysoka jakość usług, doświadczenie i umiejętność połączenia specjalistycznej wiedzy technologicznej z oczekiwaniami biznesowymi naszych Klientów. Staramy się cały czas rozwijać i bezustannie śledzić rynek tak, aby nie tylko spełniać potrzeby naszych Klientów, ale wręcz wyprzedzać ich oczekiwania dobierając profesjonalne i bezpieczne rozwiązania zaufanych dostawców.

Przy tym wszystkim nigdy nie zapominamy słuchać. Dla nas zawsze najważniejszy jest Klient i jego potrzeby, dokładne poznanie i odpowiednia analiza pozwala wspólnie wykreować najlepsze rozwiązanie, co przekłada się na wspólną satysfakcję i sukces biznesowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Zespół UpWare